Pokud se Vám nezobrazují banery,
je potřeba aktivovat přehrávání souborů
" Flash".


   KASPR Studio je založeno na základě dlouholetých profesionálních produkčních, režijních
a kameramanských zkušeností a požívá nejmodernější digitální technologie a televizní zařízení, včetně kompletního konečného zpracování v digitální střižně.

   Rádi bychom Vás tímto oslovili a pomohli Vám při realizaci Vašich marketingových záměrů.

   Nabízíme kompletní výrobu dokumentárních a publicistických pořadů. reklamních spotů, firemních prezentací, instruktážních videopořadů, reportáží, televizních pořadů všech žánrů a stopáží včetně výroby TV přenosů, multimediálních prezentací, kompletní zajištění firemních i soukromých akcí, rodinných událostí ......... .

   Cílem není jen pouhé zaznamenání určité události, ale zdokumentování průběhu celé akce, vytvoření příběhu a zychycení tak celé atmosféry natáčené události.

   Od začátku svého působení v oblasti televizní produkce a výroby studio samo vyrábělo, nebo spolupracovalo při výrobě mnoha známých televizních projektů pro ČT, TV Nova,
TV Prima, ORF, ZDF, a také se podílelo na dokumentárních a vzdělávacích projektech mnoha soukromých produkcí, producentských center a agentur.
(klikněte na "Reference")

   Ve většině zakázek se objevuje návaznost na dílčí subdodavatelské služby dle přání klientů. Za dobu existence studia jsme vytvořili portfolio spolehlivých odborníků
a specialistů, jejichž služeb využíváme díky dlouhodobé a koordinované spolupráci velice efektivně a za velice příznivé ceny!

   Spolupracujeme výhradně s profesionálními kameramany, technické obsluhy zodpovídají za bezchybnou kvalitu obrazu i zvuku při natáčení a zajišťují dopravu
na místo natáčení a zpět.

   Snažíme se tak klientům nabízet opravdu komplexní služby zaštítěné specialisty
a profesionály ve svém oboru.

   Vybavení kamerových, zvukových a světelných souprav přizpůsobíme požadavkům zákazníka a podmínkám konkrétní zakázky.

   Ve všech fázích přípravy a výroby se zákazníkem vedeme otevřený dialog. Netoužíme vyhrávat soutěže kreativity, ale produkovat a natáčet nápaditě a hlavně účinně. Kromě špičkového technologického zázemí nabízíme i samostatné kreativní řešení. Pracujeme uvnitř i vně s úsměvem a pohodou, klientům poskytujeme nadstandardní technický, konzultační a aplikační servis. Společně s Vámi hledáme optimální a efektivní technické
a organizační řešení. Zaměřujeme se na dlouhodobou a kontinuální spolupráci s důrazem na maximální technickou a organizační kvalitu. Vynikající úroveň našich řešení potvrzuje rostoucí řada úspěšně realizovaných projektů.

   Chceme být Vaším stálým mediálním partnerem, který dokáže splnit veškeré Vaše představy o kompletní prezentaci Vaší firmy.


Kontaktujte nás a my Vám rádi vypracujeme nabídku. Věříme, že náš individuální přístup Vás přesvědčí.

MENU
Optimalizováno pro: 1024 x 768
© KASPR Studio


Web Page Maker, create your own web pages.