MENU
   Každý projekt, výroba pořadu, DVD-ROMu, příprava authoringu se liší zejména náročností natáčení a celkového zpracování. Délka výsledného produktu - pořadu nebývá tedy nejdůležitějším kritériem pro stanovení celkové ceny.

   U natáčení záleží na počtu natáčecích dnů, na kamerové soupravě (počet kamer a jejich vybavení), dalším osvětlovacím a zvukovým zařízení, vzdáleností a konkrétními podmínkami místa natáčení.

   Rovněž cena za střih a postprodukci je rozdílná dle trikového zpracování, použití počítačové grafiky, použití hudby komponované nebo archivní. Záleží také na počtu jazykových verzí
a nutností výroby mezinárodních zvukových i obrazových masterů.

   Při výrobě pořadu tzv. na klíč nelze proto stanovit jednotné ceny zprůměrované např. na výslednou minutáž. Každý projekt je třeba konzultovat a kalkulovat zvlášť a my rádi zodpovíme Vaše dotazy a doporučíme optimální způsob výroby.

Cena zahrnuje:
přípravu, produkci, práci režiséra, práci kameramana, základní natáčecí techniku, střižnu, digitalizaci záznamu, offline a online střih, práci střihače, základní otitulkování, základní ozvučení.

   Při realizaci rozsáhlejších projektů - mnohadenní natáčení, delší stopáže, seriály, natáční v zahraničí, ... je samozřejmostí podrobné osobní jednání a vytvoření kalkulace na míru s přihlédnutím k výslednému poměru délka/náročnost/cena.

   V případě požadavku vysílání na televizních stanicích je nutno k cenám připočíst cenu za vysílání, která se liší podle požadované stanice, počtu vysílání a v neposlední řadě podle vysílacího času.

KAŽDÝ POŘAD JE JINÝ !


Je tedy pochopitelné, že nelze vytvořit jakousi univerzální cenovou tabulku.
Rádi s Vámi projednáme veškeré podrobnosti Vašich požadavků a představ,
poradíme a navrhneme optimální řešení a vypracujeme pro Vás cenový návrh.

Pokud se Vám nezobrazují banery,
je potřeba aktivovat přehrávání souborů
" Flash".


Optimalizováno pro: 1024 x 768
© KASPR Studio


Web Page Maker, create your own web pages.